Autor Wątek: Kajtsurfing  (Przeczytany 1161 razy)

julian33

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Kajtsurfing
« dnia: Luty 05, 2018, 13:25:01 »
hej,ho

Każdy lubi się odstresować, każdy robi to w inny sposób. Ja uwielbiam kajtsurfing woda, słońce, wiatr i prędkość, wszystko fajnie sie zgrywa, uwielbiam ten sport, zwłaszcza jak fajnie wieje nad jeziorem :)




pozdro

Mariusz

koliwakis

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Kajtsurfing
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 16, 2018, 12:49:24 »
Jeśli brzmi to skomplikowanie i przerażająco, jesteś we właściwym miejscu. Idę do ELI5 (Wyjaśnij, jakbym miał 5 lat), dokładnie to, czym jest rynek przewidywania i dlaczego chcesz go zdecentralizować, a co to nawet znaczy.

projektów, które łącznie podniosłyby setki milionów dolarów lub jeden z dziesiątków, które wciąż się ukrywają, da skuteczne rozwiązanie ... prawda?

julian33

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Kajtsurfing
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 04, 2018, 12:31:12 »
Czy możesz zanurzyć palec w wodzie?
Czy możesz zacząć próbować to zrobić, gdy nadal jesteś zatrudniony? Zrobiłem to, kiedy stworzyłem Webb Investment Network, a moje wczesne doświadczenia zachęciły mnie do szybszego przejścia.



- Faszyzm ma miejsce, gdy biali ludzie boją się zostać mniejszością. Wyjaśnienie to jest regularnie sprawdzane przez amerykańskich ekspertów. Ale biali w Szwecji nie są w niebezpieczeństwie stania się mniejszością, ale ekstremizm jest na drugim miejscu w nadchodzących wyborach. Dotyczy to również Włoch, Polski, Węgier i Rosji. Ta teoria jest oczywiście nieprawdziwa - nie może nawet wyjaśnić globalnego wzrostu faszyzmu.

Te trzy wyjaśnienia prowadzą do tego, co nazywam teorią uderzenia meteorytu faszyzmu. Ponieważ nie mamy prawdziwych wyjaśnień, staje się przypadkowym wydarzeniem, rodzajem naturalnej katastrofy. Ale jeśli jest to katastrofa naturalna, nie mamy nad nią kontroli. A jeśli nie mamy nad tym kontroli, to może najlepszym, co możemy zrobić, to ... zaprosić faszystów, by głosili na naszych festiwalach. Jako sposób na negocjowanie i negocjowanie z nimi. Czy to ma sens?

Teraz. Spróbujmy spojrzeć na to wszystko z innej perspektywy. Nie tego, w co wierzymy, ale po prostu tego, co wiemy. Co wiemy o zmianie Ameryki w ciągu ostatnich trzydziestu lat?

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
wladca-smokow aldara republikasarmacka steampunk playyourstories