Autor Wątek: Kampanie pcc  (Przeczytany 1504 razy)

julian33

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Kampanie pcc
« dnia: Kwiecień 25, 2018, 09:06:42 »
hej,

Jeśli chcecie na prawdę robić reklamę w internecie a do tego,  optymalizować koszty weźcie pod uwagę kampanie ppc które dają fajne rezultaty w rozsądnych pieniądzach

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2018, 13:29:45 wysłana przez julian33 »

koliwakis

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Kampanie pcc
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 16, 2018, 12:49:38 »
Myślę, że to wrażenie jest iluzją. Wielu wybitnych zapomniana przeszłość prób stablecoin, które mają nieudanych . (Wraz z tymi próbami, uważamy Tether za porażkę z powodu braku zaufania, które zebrało w ekosystemie, i spekulujemy, że pułap rynkowy Tether byłby znacznie wyższy, gdyby był zaufanym rozwiązaniem.) Jestem przekonany że wiele z istniejących prób również może zawieść. Przywódcy krypto

julian33

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: Kampanie pcc
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 04, 2018, 12:31:01 »
Jak dobrze radzisz sobie z odrzuceniem i ile masz pieniędzy, aby podnieść się i zrobić coś z niczego?
Wiedz, że skazanie jest wymagane. Dostaniesz od ciebie tylko cały dzień, od każdego, kogo spotkasz - inwestorów, ludzi, którzy używają produktu lub usługi, ludzi, którzy testują to. Nie możesz wpaść w depresję słysząc "nie" lub że twój pomysł jest "głupi". Zamiast tego musisz się nim zainspirować.

Jeśli potrafisz przejść przez cały mój sceptycyzm i wątpliwości i nadal próbuję grać, oto moja rada:

Idź po to!
Nie ma nic fajniejszego niż tworzenie czegoś z eteru.

Miej oczy szeroko otwarte.
Określ ilość czasu i zasobów, które jesteś skłonny zaangażować się w ten projekt. Na przykład: "Zamierzam samodzielnie finansować do 100 000 USD i spędzić sześć miesięcy testując mój pomysł" lub "Zamierzam zaangażować się w ten pomysł / firmę przez następne pięć lat, nie myśląc o niczym innym. "

Upewnij się, że twoja rodzina wspiera ryzyko, jakie podejmiesz.
Wokół będzie wiele ofiar, a wszyscy muszą być na pokładzie i rozumieć drogę. W przeciwnym razie może pojawić się większy ból w życiu osobistym, niż chcesz.

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
com duskwood wataha-ksiezyca dogo-dom amazonsolidarnosc